İyilik Kulübü 4202 kez görüntülendi.

Durumu :Stokta Teslimat Bilgisi :1-3 İş Günü

İyilik Kulübü

Kitabın İçeriği

İYİLİK KULÜBÜ İdil, İrem, İlker ve İbrahim, birbirini çok seven, iyi yürekli dört arkadaştır. Aileleri aynı mahallede yaşamakta ve çocuklar da aynı okulda okumaktadır. Dört arkadaş, iyilik yapmak için kendi aralarında bir kulüp kurarlar. Her sabah okulda ve her akşam mahallede toplanarak yapacakları iyilikleri planlarlar. Çocukların bu iyilik hareketi, ailelerinin desteği ile giderek daha da güzel bir hal alır. Mahalledeki yaşlılara, sokak hayvanlarına ve yardıma ihtiyacı olan herkese yetişmeye çalışırlar. İyilik dolu kalpleri, terbiyeleri ve cesaretleri ile kendilerinden büyüklere örnek olurlar. İyilik yapmak için her seferinde ayrı bir maceraya atılırlar ve çok güzel dostlar kazanırlar. İyilik dolu bir dünya yaratmak için siz de bu kulübe katılmaya ne dersiniz? İLETİ: Arkadaşlık, paylaşmak, iyi insan olmak, iyilik yapmak, kararlı olmak. ÖRTÜK İLETİ: Bencil davranmamak, ailenin önemi, iyi birey olmak, çevreye duyarlı olmak.

    180,00 ₺ 144 ₺

  • Kitap Kodu: PAMEY167
  • Kitap Kategorisi: Roman
  • Boyutu: 13,5*21
  • Sayfa Sayısı: 96 sayfa
  • Kağıt Tipi: Enzo
  • Özellikleri: İYİLİK KULÜBÜ İdil, İrem, İlker ve İbrahim, birbirini çok seven, iyi yürekli dört arkadaştır. Aileleri aynı mahallede yaşamakta ve çocuklar da aynı okulda okumaktadır. Dört arkadaş, iyilik yapmak için kendi aralarında bir kulüp kurarlar. Her sabah okulda ve her akşam mahallede toplanarak yapacakları iyilikleri planlarlar. Çocukların bu iyilik hareketi, ailelerinin desteği ile giderek daha da güzel bir hal alır. Mahalledeki yaşlılara, sokak hayvanlarına ve yardıma ihtiyacı olan herkese yetişmeye çalışırlar. İyilik dolu kalpleri, terbiyeleri ve cesaretleri ile kendilerinden büyüklere örnek olurlar. İyilik yapmak için her seferinde ayrı bir maceraya atılırlar ve çok güzel dostlar kazanırlar. İyilik dolu bir dünya yaratmak için siz de bu kulübe katılmaya ne dersiniz? İLETİ: Arkadaşlık, paylaşmak, iyi insan olmak, iyilik yapmak, kararlı olmak. ÖRTÜK İLETİ: Bencil davranmamak, ailenin önemi, iyi birey olmak, çevreye duyarlı olmak.
  • Kitabın Yazarı: Mehmet Emin ALTAN

  • Yazarın Özgeçmişi

1977 yılının soğuk bir akşamında Eskişehir’deki sıcak yuvasına “merhaba” dedi. Bir öğretmen babanın oğlu olarak çok erken yaşlarda kitaplarla tanıştı ve bu tanışıklığı, zamanla hiç bitmeyecek bir sevdaya dönüştü. İlköğretimini Eskişehir’de, lise eğitimini İstanbul’da ve üniversite eğitimi de Ankara’da tamamladı. Edebiyata olan sevgisi, öğretmenlerinin teşviki ile daha da büyüyerek lise dönemlerinden itibaren meyvelerini vermeye başladı. Okullar arası yarışmalarda dereceler elde etti, çeşitli dergilerde şiir ve denemeleri yayımlandı. Mühendislik Fakültesinden mezun olmasına rağmen eğitim konularında iki yüksek lisans yaparak edebiyat alanında kendini geliştirmeye devam etti. 2019 Yılında, kalemini ve edebi sanatını okuyucular ile paylaşmaya karar vererek ilk kitabını yayımladı. Halen roman, hikâye ve çocuk kitapları yazarak özellikle gençlere okuma sevgisinin kazandırılması üzerine çalışmalar yapmaktadır.


Kitap Yorumları

Kitap hakkındaki düşüncelerinizi yazınız.