Asırlık Meşe 2778 kez görüntülendi.

Durumu :Stokta Teslimat Bilgisi :1-3 İş Günü

Asırlık Meşe

Kitabın İçeriği

Bolca Ağaç Ormanındaki nice canlıdan biriydi Asırlık Meşe...Kimbilir yıllarca nice rüzgarlara siper etti yapraklarını, gölgesinde kimler kimler serinledi,kimlerin nefesine nefes kattı. Her yer doğanın ihtişamlı manzarası ile doluydu . Yetiştirdiğimiz her evladımıza doğaya sahip çıkmanın bize düşen en önemli miras olduğunu öğretmek ilk işimiz olacak.Doğaya nezaketi Asu ile Cem'in maceralarında göreceğiz.Şimdi rotamızı Bolca Ağaç Ormanına çeviriyoruz.Haydi bakalım güzel çocuklar bu yolculukta sizlerde bizlere eşlik etmeye ne dersiniz? Dokunmadığımız yürek kalmasın!!! NEZAKET BULAŞICIDIR

    150,00 ₺ 120 ₺

  • Kitap Kodu: PAMEY254
  • Kitap Kategorisi: Öykü
  • Boyutu: 13,5*19,5
  • Sayfa Sayısı: 64 sayfa
  • Kağıt Tipi: Enso
  • Özellikleri: Renkli Resimli Etkinlik STEM+A TEMELLİ
  • Kitabın Yazarı: GÖZDE GÜMÜŞ - AYSEL ŞENER

  • Yazarların Özgeçmişi

GÖZDE GÜMÜŞ
1984 yılında Antalya'da doğdum.İlkokulu Antalya Namık Kemal ilkokulunda ,ortaokulu Antalya Faruk Tugayoğlu ortaokulunda okudum.2002 yılında Antalya Karatay lisesinden mezun olup Dokuz Eylül Üniversitesi Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği bölümüne yerleştim. 2007 yılında mezun olup Van'ın Başkale ilçesine sınıf öğretmeni olarak atandım.Şuan Antalya Kepez ilçesine bağlı Abdülkadir Özkan ilkokulunda sınıf öğretmeni olarak görev yapmaktayım.Evli ve bir çocuk annesiyim.

AYSEL ŞENER
1980 yılında Adana ‘da dünyaya geldim.İlkokulu Feke ilçesine bağlı Kırıkuşağı İlkokulunda,ortaokulu Feke ilçesine bağlı Paşalı İlköğretim Okulunda okudum. 1998’de Kozan Lisesinden mezun olup Atatürk Üniversitesi Ağrı Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği bölümüne yerleştim.Birinci dönemi orada tamamladıktan sonra Niğde Üniversitesine yatay geçiş yaptım.2003 yılında üniversiteyi bitirip aynı yıl Adıyaman ili Kahta ilçesine sınıf öğretmeni olarak atandım. Van,Muğla, Hatay ve Antalya illerinde çalıştım. Hâlen Antalya’da Kepez ilçesine bağlı Kepez İlkokulunda sınıf öğretmeni olarak çalışmaktayım. Evli ve iki çocuk annesiyim.Kalbine iyilik biriktirenlerin yolu daima açıktır.


Kitap Yorumları

Kitap hakkındaki düşüncelerinizi yazınız.