Ayberk'in İcadı 2141 kez görüntülendi.

Durumu :Stokta Teslimat Bilgisi :1-3 İş Günü

Ayberk'in İcadı

Kitabın İçeriği

Yemyeşil doğasıyla ,masmavi deniziyle sanki cennetin yeryüzünde unuttuğu bir parçasıydı burası.Huzurun ta kendisi. Yeşilin, toprağın, denizin mis gibi kokusu tatlı tatlı esen rüzgârın etkisiyle hafif aralıklı pencerelerden evlerin içini doldurur; ruhları, bedenleri arındırırdı âdeta. Ancak hem doğa ana hem de insanlar yaklaşmakta olan tehlikeden habersizdi. Küçücük Ayberk’in sevgi dolu yüreği ve duyarlılığı ile doğa anamızın “Beni kurtarın!” çığlığına kulak verecek ve aslında dünyayı kurtaracak gücün içimizde olduğunu göreceğiz.

    140,00 ₺ 112 ₺

  • Kitap Kodu: PAMEY255
  • Kitap Kategorisi: Öykü
  • Boyutu: 13,5*19,5
  • Sayfa Sayısı: 64 sayfa
  • Kağıt Tipi: Enso
  • Özellikleri: Renkli Resimli Etkinlik STEM+A TEMELLİ
  • Kitabın Yazarı: AYSEL ŞENER - SEVİM İNCEER

  • Yazarların Özgeçmişi

AYSEL ŞENER
1980 yılında Adana ‘da dünyaya geldim.İlkokulu Feke ilçesine bağlı Kırıkuşağı İlkokulunda,ortaokulu Feke ilçesine bağlı Paşalı İlköğretim Okulunda okudum. 1998’de Kozan Lisesinden mezun olup Atatürk Üniversitesi Ağrı Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği bölümüne yerleştim.Birinci dönemi orada tamamladıktan sonra Niğde Üniversitesine yatay geçiş yaptım.2003 yılında üniversiteyi bitirip aynı yıl Adıyaman ili Kahta ilçesine sınıf öğretmeni olarak atandım. Van,Muğla, Hatay ve Antalya illerinde çalıştım. Hâlen Antalya’da Kepez ilçesine bağlı Kepez İlkokulunda sınıf öğretmeni olarak çalışmaktayım. Evli ve iki çocuk annesiyim.Kalbine iyilik biriktirenlerin yolu daima açıktır.

SEVİM İNCEER
1981 yılında Yalova ‘da dünyaya geldim.İlkokul ve ortaokulu Çiftlikköy ilçesine bağlı Sultaniye İlköğretim Okulunda okudum. 1999’da Yalova Lisesinden mezun olup Balıkesir Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenliği bölümünde yüksek öğrenimime başladım. 2004 yılında üniversiteyi bitirip aynı yıl İstanbul ili Gaziosmanpaşa ilçesine Türkçe öğretmeni olarak atandım. Diyarbakır,Düzce ve Yalova illerinde çalıştım. Hâlen Ankara’da Etimesgut’a bağlı Ahi Evran Ortaokulunda Türkçe öğretmeni olarak çalışmaktayım. Evli ve iki çocuk annesiyim. Öğrenciliğimden beri edebiyata ayrı bir ilgim vardı. Şimdi de yazılarımla, atamız Mustafa Kemal Atatürk’ün “ Ben çocukken fakirdim.İki kuruş elime geçse bir kuruşunu kitaba verirdim.Eğer böyle olmasaydı bu yaptıklarımın hiçbirini yapamazdım.” sözleriyle ifade ettiği okuma sevgisini tüm öğrenci ve çocuklarımıza kazandırabilmeyi diliyorum. Hikâyelerimizin ,okuyan gençlerle aydınlık geleceğe giden yolda bir adım olması dileğiyle…


Kitap Yorumları

Kitap hakkındaki düşüncelerinizi yazınız.