Misafirin Böylesi 2405 kez görüntülendi.

Durumu :Stokta Teslimat Bilgisi :1-3 İş Günü

Misafirin Böylesi

Kitabın İçeriği

Buram buram kokan köy havası... Toprak kokusunun o rahatlatıcı etkisi ... kapı önlerinde oturan dedeler , ekmek yapan nineler,sokakların şen kahkahası çocuklar ne güzeldir köy hayatı. Yaşar Arda , İbrahim ve ailesinin her sene aynı heyecanla sevdiklerinin yanına gidişi. İbrahim'i dört gözle bekleyen Enes. Arkadaşlığa nezaketin güzel örneği. Dostluğun sıcacık anlatılışı.Misafirin en güzeli. Tüm iyi dostlara hediyemizdir. Dokunmadığımız yürek kalmasın. NEZAKET BULAŞICIDIR

    140,00 ₺ 112 ₺

  • Kitap Kodu: PAMEY257
  • Kitap Kategorisi: Öykü
  • Boyutu: 13,5*19,5
  • Sayfa Sayısı: 64 sayfa
  • Kağıt Tipi: Enso
  • Özellikleri: Renkli Resimli Etkinlik STEM+A TEMELLİ
  • Kitabın Yazarı: AYSEL ŞENER - GÖZDE GÜMÜŞ

  • Yazarların Özgeçmişi

AYSEL ŞENER
1980 yılında Adana ‘da dünyaya geldim.İlkokulu Feke ilçesine bağlı Kırıkuşağı İlkokulunda,ortaokulu Feke ilçesine bağlı Paşalı İlköğretim Okulunda okudum. 1998’de Kozan Lisesinden mezun olup Atatürk Üniversitesi Ağrı Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği bölümüne yerleştim.Birinci dönemi orada tamamladıktan sonra Niğde Üniversitesine yatay geçiş yaptım.2003 yılında üniversiteyi bitirip aynı yıl Adıyaman ili Kahta ilçesine sınıf öğretmeni olarak atandım. Van,Muğla, Hatay ve Antalya illerinde çalıştım. Hâlen Antalya’da Kepez ilçesine bağlı Kepez İlkokulunda sınıf öğretmeni olarak çalışmaktayım. Evli ve iki çocuk annesiyim.Kalbine iyilik biriktirenlerin yolu daima açıktır.

GÖZDE GÜMÜŞ
1984 yılında Antalya'da doğdum.İlkokulu Antalya Namık Kemal ilkokulunda ,ortaokulu Antalya Faruk Tugayoğlu ortaokulunda okudum.2002 yılında Antalya Karatay lisesinden mezun olup Dokuz Eylül Üniversitesi Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği bölümüne yerleştim. 2007 yılında mezun olup Van'ın Başkale ilçesine sınıf öğretmeni olarak atandım.Şuan Antalya Kepez ilçesine bağlı Abdülkadir Özkan ilkokulunda sınıf öğretmeni olarak görev yapmaktayım.Evli ve bir çocuk annesiyim.


Kitap Yorumları

Kitap hakkındaki düşüncelerinizi yazınız.