Narin'in Macerası 4289 kez görüntülendi.

Durumu :Stokta Teslimat Bilgisi :1-3 İş Günü

Narin'in Macerası

Kitabın İçeriği

Bir tesadüfle başladı her şey . Kış mevsiminin kendini iyiden iyiye gösterdiği bir gecede, sırılsıklam haliyle yolun ortasında korkuyla etrafına bakan minik mi minik yavru kedi Narin 'in Ege ve ailesiyle yollarının kesiştiği an. Nice sokak hayvanından biri olan minik mucizenin sahiplenilmesiyle değişen yaşam serüveni... Yardımına koştuğumuz her canlı hayata dair bize sunulan bir armağan. Ege,ailesi ve Narin'in "Zarafet Mahallesi Konağına " giden maceralarına birlikte ortak olmaya ne dersiniz? Tüm sessiz dostlarımıza hediyemizdir. Dokunmadığımız yürek kalmasın !!! NEZAKET BULAŞICIDIR

    140,00 ₺ 112 ₺

  • Kitap Kodu: PAMEY258
  • Kitap Kategorisi: Öykü
  • Boyutu: 13,5*19,5
  • Sayfa Sayısı: 64 sayfa
  • Kağıt Tipi: Enso
  • Özellikleri: Renkli Resimli Etkinlik STEM+A TEMELLİ
  • Kitabın Yazarı: GÖZDE GÜMÜŞ - AYSEL ŞENER

  • Yazarların Özgeçmişi

GÖZDE GÜMÜŞ
1984 yılında Antalya'da doğdum.İlkokulu Antalya Namık Kemal ilkokulunda ,ortaokulu Antalya Faruk Tugayoğlu ortaokulunda okudum.2002 yılında Antalya Karatay lisesinden mezun olup Dokuz Eylül Üniversitesi Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği bölümüne yerleştim. 2007 yılında mezun olup Van'ın Başkale ilçesine sınıf öğretmeni olarak atandım.Şuan Antalya Kepez ilçesine bağlı Abdülkadir Özkan ilkokulunda sınıf öğretmeni olarak görev yapmaktayım.Evli ve bir çocuk annesiyim.

AYSEL ŞENER
1980 yılında Adana ‘da dünyaya geldim.İlkokulu Feke ilçesine bağlı Kırıkuşağı İlkokulunda,ortaokulu Feke ilçesine bağlı Paşalı İlköğretim Okulunda okudum. 1998’de Kozan Lisesinden mezun olup Atatürk Üniversitesi Ağrı Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği bölümüne yerleştim.Birinci dönemi orada tamamladıktan sonra Niğde Üniversitesine yatay geçiş yaptım.2003 yılında üniversiteyi bitirip aynı yıl Adıyaman ili Kahta ilçesine sınıf öğretmeni olarak atandım. Van,Muğla, Hatay ve Antalya illerinde çalıştım. Hâlen Antalya’da Kepez ilçesine bağlı Kepez İlkokulunda sınıf öğretmeni olarak çalışmaktayım. Evli ve iki çocuk annesiyim.Kalbine iyilik biriktirenlerin yolu daima açıktır.


Kitap Yorumları

Kitap hakkındaki düşüncelerinizi yazınız.