Gerçeğin Gözleri 1- Raslav'ın Gözü 5780 kez görüntülendi.

Durumu :Stokta Teslimat Bilgisi :1-3 İş Günü

Gerçeğin Gözleri 1- Raslav'ın Gözü

Kitabın İçeriği

Nasıl doğduğumuz değil nasıl yaşadığımız belirler kim olduğumuzu. Masallarda da böyledir bu. İki sultan tarafından yönetilen, sadece insanların değil büyücülerin, cücelerin ve hatta ejderhaların yaşadığı bir ülkede bile böyledir. Kahramanımız Raslav, rüyalarında geleceği görmeye başladığında çok büyük bir dünyanın kapısını da araladı. Artık ona bakanlar aciz bedenini değil, çok daha yüce bir gücün varlığını görüyor. Şimdi yaptıklarıyla adını akıllara yazma sırası onda.

  200,00 ₺ 160 ₺

 • Kitap Kodu: PAMEY46
 • Kitap Kategorisi: Fantastik Roman
 • Boyutu: 135x210
 • Sayfa Sayısı: 180 sayfa
 • Kağıt Tipi: Enzo 70 gr.
 • Özellikleri: Resimsiz
 • Kitabın Yazarı: Onur Gürleyen

 • Yazarın Özgeçmişi

1989 yılında İstanbul'da doğdu Onur Gürleyen. Çocukluğunu çizgi film izleyerek ve oyuncakları ile hayali dünyalar kurarak geçirdi. İlk öğretimi boyunca en büyük zevki okul defterlerine çizgi romanlar çizmeye çabalamaktı. Pertevniyal Anadolu Lisesinde okudu. Bu yaşlarda mizah dergileriyle tanışıp karikatür çizmeye merak saldı. Aynı zamanda ikiye bölünmüş dünyanın Yüzüklerin Efendisi'ni okuyacak olanlar safından Yüzüklerin Efendisi'ni okumuş olanlar safına geçti. 2005 yılında başladığı kendi fantastik dünya projesinde sayısız ülke, padişah, kral, dağ, ırmak, deniz, ejderha, cin, büyücü ile halen çalışmaya devam etmektedir. Ne başlangıcı ne de sonu olan, haritalarının sınırları bir türlü bitmeyen bu dünyayı karakterlerle doldurmak başlıca hobisi oldu. Bir yandan ise karikatür çizme çabaları devam etti. Uykusuz ve Penguen mizah dergilerinin çizer ustaları ile görüştü, çizimlerini götürdü. Bu dergilerde uzun süre karikatürleri yayınlandı. Fantastik dünyalar hayal etme işini iyiden iyiye ilerletmiş, sayfalar dolusu hayali harita çizip durmuştu. Liseden sonra bir Piri Reis olmayı düşleyerek Yıldız Teknik Üniversitesi Harita Mühendisliği Bölümüne kayıt yaptırdı. İngilizce derslerinde arka sıralara oturup çizdiği bir harita'ya uygun bir hikaye yazması gerektiğine karar vererek, büyük bölümünü okul sıraların kaleme aldığı Karayılan adlı romanı yazdı. 2012 yılında Bu yayınlarının yaptığı Fantastik Roman yarışmasına Karayılan ile katılıp ikincilik kazandı. Böylece ilk kitabı yayınlanmış oldu. 2016 yılında Gerçeğin Gözleri isimli üç kitaplık serisi ve Sahoru'nun Anahtarı adlı çocuk ve gençlik kitabı Pamey Yayın Grubu tarafından yayınlandı.


Kitap Yorumları

 • Metin Karademir

  Fantastik edebiyata meraklı genç kardeşlerime özellikle tavsiye ediyorum. Bence başarılı bir seri olmuş. Raslav ve arkadaşlarının kahramanca mücadelesine ve dostluklarına tanıklık etmek hayli güzeldi...

  21.01.2018 02:13:04

Kitap hakkındaki düşüncelerinizi yazınız.